Hekimlerimiz 2018-02-20T15:21:54+00:00

Hekimlerimiz

MSc. Dt. Orhan Öztoprak

Protez Uzmanı, Mesul Müdür

Isparta doğumludur. İlkokul ve ortaokulu Avusturalya’da bitirmiş olup, lise öğrenimini Antalya Koleji’nde tamamlamıştır. 2010 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirmiştir. 2016 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini "Lamina preparasyonlarının Üç Boyutlu incelenmesi" adlı tezini sunarak tamamlamıştır. 2011 Yılından beri TPİD(Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği) üyesidir. Türk Diş Hekimleri Birliği üyesi olan Sn. Öztoprak 2012 yılından beri kliniğimizde görev yapmaktadır.


Dr. Dt. Aysun GARAN

Pedodontist ( Çocuk Diş Hekimi)

Diyarbakır doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Diyarbakır Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirmeyi takiben 4 yıl serbest diş hekimi olarak görev yapmıştır. 2004 – 2009 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalında doktora eğitimini tamamlayarak, Pedodonti uzmanlık belgesini almaya hak kazanmıştır. Türk Diş Hekimleri Birliği, Türk Pediatri Derneği ve EAPD (European Academy of Paediatric Dentistry) üyesi olan doktorumuz, 2012 yılından beri kliniğimizde görev yapmaktadır.


Dr. Dt. M. Elif Öztürk

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

1986 İstanbul doğumlu Dr. Dt. M. Elif Öztürk, 2004 yılında Bahçelievler Lisesi (YDA)' nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi lisans eğitiminden 2010 yılında mezun olduktan sonra aynı fakültede; Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı'nda 'Diş Çekim Boşluğu Hacminin Greft ile Korunması' konulu tez çalışması ile doktora eğitimini tamamlamıştır. Türk Dişhekimleri Birliği (TDB), Türk Oral ve Maksillofasiyal Derneği (TAOMS), Ağız ve Çene Cerrahisi Derneği (ACBİD) ve International Team for Implantology (ITI) üyesidir. 2017 yılından bu yana Marmaradent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi ve İmplantoloji alanında görev yapmaktadır.


Dr. Dt. Erdoğan Aydın

Periodontoloji ( Diş Eti Hastalıkları Hekimi)

1987 Adana doğumludur. Burslu öğrenim gördüğü Yakacık Ortadoğu Koleji'nden birincilikle mezun olmuş, aynı yıl İstanbul Üniversitesi (Çapa) Diş Hekimliği Fakültesi 'ne girmiştir. 2010 yılında dereceyle mezun olan Dr. Aydın, yine aynı yıl İstanbul Üniversitesi (Çapa) Periodontoloji Anabilim Dalı'nda Doktora programına girmeye hak kazanmıştır. 2015 yılında Serbest Diş Eti Greftleri üzerine cerrahi tez çalışmasını tamamlayarak Periodontoloji Uzmanı, Uzm. Dr. Dt unvanını almıştır. Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB), Türk Periodontoloji Derneği (TPD), European Federation of Periodontology (EFP) ve International Team for Implantology (ITI) üyesidir. 2014 yılından beri kliniğimizde periodontoloji ve implantoloji alanında cerrahi ameliyatlar yapmaktadır.


Uzm. Dt. Ercan Tiryaki

Ortodonti Uzmanı

1987 Sinop doğumludur. Sinop Anadolu Lisesi'nden 2005 yılında mezun olmus, aynı yıl İstanbul Üniversitesi (Çapa) Diş Hekimliği Fakültesi 'ne girmiştir. 2011 yılında mezun olan Dt. Tiryaki, 2013 yılında Kocaeli Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda uzmanlık programına girmeye hak kazanmıştır. 2017 yılında Ortodontik tedavinin periodontal dokular uzerindeki etkileri üzerine tez çalışmasını tamamlayarak Ortodonti Uzmanı, Uzm. Dt. unvanını almıştır. 2018 yılından itibaren Özel Marmaradent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde Ortodonti alanında görev yapmaktadır. Türk Ortodonti Derneği üyesidir.


Dt. Yeşim Alkan

Diş Hekimi

İstanbul doğumlu Dt. Yeşim Alkan Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi (Çapa) Diş Hekimliği Fakültesi 'nden mezun olan Dt. Alkan 1995 yılından beri serbest diş hekimliği yapmaktadır. Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir.


Dt. Şenay ERİN AYIK

Diş Hekimi

İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi ( Çapa) Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1997 yılında mezun oldu. Universal Alman Hastanesi ve Özel Erdem Hastanesi ‘nde de çalışan Dt. Şenay ERİN AYIK on yedi yıl kendi muayenehanesinde çalışmıştır. Türk Diş Hekimler Birliği üyesi olan Dt. ERİN AYIK evli ve iki çocuk annesidir.


Dt. Ezgi Ayar

Diş Hekimi

1991 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini Gebze Anibal Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2016 yılında mezun olan Dt. Ezgi AYAR Türk Diş Hekimleri Birliği ve Estetik Diş Hekimliği Derneği üyesidir.


Dr. Oya Kabasakal

Anestiziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı

İzmir doğumludur. ilk orta ve lise öğrenimini İzmir'de tamamlamış olup, Hacettepe Tıp Fakültesi 1987 mezunudur. Rize'de mecburi hizmeti sonrasında, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi' nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanlık eğitimini bitirdi. Kliniğimizde tam teşekküllü ameliyathane ve monitörizasyon koşulları mevcut olup çocuk ve erişkin hastalar için gerekli sedasyon ve genel anestezi işlemleri Dr. Oya Kabasakal tarafından uygulanmaktadır.


 Randevu Al