Yönetim Kadrosu 2017-11-17T11:29:51+00:00

Yönetim Kadrosu

MSc. Dt. Orhan Öztoprak

Protez Uzmanı, Mesul Müdür

Isparta doğumludur. İlkokul ve ortaokulu Avusturalya’da bitirmiş olup, lise öğrenimini Antalya Koleji’nde tamamlamıştır. 2010 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirmiştir. 2016 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini "Lamina preparasyonlarının Üç Boyutlu incelenmesi" adlı tezini sunarak tamamlamıştır. 2011 Yılından beri TPİD(Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği) üyesidir. Türk Diş Hekimleri Birliği üyesi olan Sn. Öztoprak 2012 yılından beri kliniğimizde görev yapmaktadır.


Prof. Dr. Tülin Arun

Ortodonti Uzmanı

İstanbul doğumludur.Orta öğrenimini Galatasaray Lisesi’nde tamamlamış, 1987 yılında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesini birincilikle bitirmiştir. 1988-1993 yılları arasında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimini tamamlamış ve kariyerine yine aynı bölümde devam ederek, 1998 yılında “Doçent” ünvanını almıştır. Doçentlik sonrası akademik çalışmalarını Marmara Üniversitesinde iki yıl kadar sürdürdükten sonra, Kasım 2000’de Yeditepe Üniversitesi Ortodonti Anabilim Başkanlığı’na atanmıştır. 2003 yılında aynı fakültede Profesörlüğe yükseltilmiştir. Evli ve bir kız çocuk annesidir.


Dt. Aysun Kundak

Diş Hekimi

İzmit doğumludur. İzmit Lisesi'ni derece ile bitirmiştir.1988 yılında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.1989 yılından itibaren serbest diş hekimliği yapmaktadır. Türk Dişhekimleri Birliği ve 1996 yılından itibaren EDAD (Estetik Dişhekimliği Akademisi Derneği) üyesidir. Evli ve iki kız çocuk annesidir.


Dt. Abdullah Kundak

Diş Hekimi

Afyonkarahisar doğumludur. İstanbul Pertevniyal Lisesi mezunudur. 1989 yılında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesini bitirmiştir. 1991 yılından itibaren serbest dişhekimliği yapmaktadır. Türk Dişhekimleri Birliği ve 1996 yılından beri EDAD (Estetik Dişhekimliği Akademisi Derneği) üyesidir. Evli ve 2 kız çocuk babasıdır.


 Randevu Al